FBA09A24H1A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA09A24H1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA09A24H1A.pdf2.FBA09A24H1A.pdf3.FBA09A24H1A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA09A24H1A
Αριθμός εξαρτήματος FBA09A24H1A Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4103 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA09A24H1A.pdf2.FBA09A24H1A.pdf3.FBA09A24H1A.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.243 lb (110.22g)
Εύρος τάσης 14 ~ 27.6VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.169 in H2O (42.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά FBA
RPM 2900 RPM Ισχύς (Watts) 3.36W
Αλλα ονόματα FBA 09A24H1A
FBA-09A24H1A
P9747
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 35.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.140A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)