10PM-K701B
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
10PM-K701B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.10PM-K701B.pdf2.10PM-K701B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 10PM-K701B
Αριθμός εξαρτήματος 10PM-K701B Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2009 pcs Φύλλο δεδομένων 1.10PM-K701B.pdf2.10PM-K701B.pdf
Βάρος 0.199 lb (90.26g) Τάση - Ονομαστική 24VDC
Τύπος Hybrid Ροπής - Holding (oz-in / mNm) 8.78 / 62
Στυλ λήξης Connector Βήματα ανά περιστροφή 200
βήμα Γωνία 1.8° Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.984" x 0.984" (25.00mm x 25.00mm)
Σειρά 10PM Αδράνεια του ρότορα 5gcm²
Αλλα ονόματα 10PM-K701-BPVS Θερμοκρασία λειτουργίας -
Μέγεθος πλαισίου NEMA 10 Τοποθέτηση Hole Απόσταση 0.787" (20.00mm)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Round Shaft Διάμετρος - Άξονας 0.197" (5.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar Stepper Motor Frame Size 10 200 Step 0.63A 24VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 630mA
Coil Τύπος Bipolar πηνίο Αντίσταση 5.8 Ohms