10PM-K405B
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
10PM-K405B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.10PM-K405B.pdf2.10PM-K405B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
11 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 10PM-K405B
Αριθμός εξαρτήματος 10PM-K405B Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2978 pcs Φύλλο δεδομένων 1.10PM-K405B.pdf2.10PM-K405B.pdf
Βάρος 0.331 lb (150.14g) Τάση - Ονομαστική 24VDC
Τύπος Hybrid Ροπής - Holding (oz-in / mNm) 17.1 / 120
Στυλ λήξης Connector Βήματα ανά περιστροφή 200
βήμα Γωνία 1.8° Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.984" x 0.984" (25.00mm x 25.00mm)
Σειρά 10PM Αδράνεια του ρότορα 12gcm²
Θερμοκρασία λειτουργίας - Μέγεθος πλαισίου NEMA 10
Τοποθέτηση Hole Απόσταση 0.787" (20.00mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Round Shaft Διάμετρος - Άξονας 0.197" (5.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar Stepper Motor Frame Size 10 200 Step 1.5A 24VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Coil Τύπος Bipolar πηνίο Αντίσταση 1.6 Ohms