YB16WCKW01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16WCKW01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: YB16WCKW01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YB16WCKW01
Αριθμός εξαρτήματος YB16WCKW01 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13269 pcs Φύλλο δεδομένων YB16WCKW01.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά YB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YB16WCKW01-RO
YB16WCKW01-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 200,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC)
Σχετικά προϊόντα
YB16WCKW01-12-GB
YB16WCKW01-12-GB
Κατασκευαστές: NKK Switches
Σε απόθεμα: 7747 pcs
Κατεβάστε: YB16WCKW01-12-GB.pdf
RFQ
YB16WCKG01-GB
YB16WCKG01-GB
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: YB16WCKG01-GB.pdf
RFQ
YB16WCKW01-1C12-JB
YB16WCKW01-1C12-JB