YB16WCKG01-EB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Φύλλα δεδομένων: YB16WCKG01-EB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YB16WCKG01-EB
Αριθμός εξαρτήματος YB16WCKG01-EB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7546 pcs Φύλλο δεδομένων YB16WCKG01-EB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 28V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά YB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front