SCB26S15B-4FA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V
Φύλλα δεδομένων: SCB26S15B-4FA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCB26S15B-4FA
Αριθμός εξαρτήματος SCB26S15B-4FA Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5376 pcs Φύλλο δεδομένων SCB26S15B-4FA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά SCB Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά With Shroud ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC)