SCB26S15B-4CB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V
Φύλλα δεδομένων: SCB26S15B-4CB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCB26S15B-4CB
Αριθμός εξαρτήματος SCB26S15B-4CB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6214 pcs Φύλλο δεδομένων SCB26S15B-4CB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά SCB Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά With Shroud
ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Red