SCB15P10B-1A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: SCB15P10B-1A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCB15P10B-1A
Αριθμός εξαρτήματος SCB15P10B-1A Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12578 pcs Φύλλο δεδομένων SCB15P10B-1A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά SCB Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black