SCB15P10A-4HA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: SCB15P10A-4HA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCB15P10A-4HA
Αριθμός εξαρτήματος SCB15P10A-4HA Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9715 pcs Φύλλο δεδομένων SCB15P10A-4HA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά SCB Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά With Shroud
ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Gray