MS22ANA03/UC
NKK SwitchesNKK Switches
MS22ANA03/UC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: MS22ANA03/UC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS22ANA03/UC
Αριθμός εξαρτήματος MS22ANA03/UC Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21707 pcs Φύλλο δεδομένων MS22ANA03/UC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια 2.20mm Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά MS Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MS22ANA03UC Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
ενεργοποιητή Μήκος 5.10mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS22ASA13
MS22ASA13
Κατασκευαστές: NKK Switches