MS22ANA03/CUL
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: MS22ANA03/CUL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS22ANA03/CUL
Αριθμός εξαρτήματος MS22ANA03/CUL Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13488 pcs Φύλλο δεδομένων MS22ANA03/CUL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια 2.20mm Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά MS Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Δύναμη λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC) Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM)
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Επικοινωνία Finish Gold
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Υλικό Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled ενεργοποιητή Μήκος 5.10mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS2284
MS2284
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: RF POWER TRANSISTOR
Σε απόθεμα: 5220 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MS22ANW03
MS22ANW03
Σε απόθεμα: 34370 pcs
Κατεβάστε: MS22ANW03.pdf
RFQ
MS22AFW01
MS22AFW01
Κατεβάστε: MS22AFW01.pdf
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TRANS RF BIPO 940W 24A M216
Κατεβάστε: MS2272.pdf
MS22AFG01
MS22AFG01
Περιγραφή: SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: MS22AFG01.pdf
MS22ANA03
MS22ANA03
Κατεβάστε: MS22ANA03.pdf
MS22ANG03/U
MS22ANG03/U
Κατεβάστε: MS22ANG03/U.pdf
MS22ANW03/UC
MS22ANW03/UC