M2T12TXW30
NKK SwitchesNKK Switches
M2T12TXW30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2T12TXW30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2T12TXW30
Αριθμός εξαρτήματος M2T12TXW30 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33041 pcs Φύλλο δεδομένων M2T12TXW30.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα M2T12TXW30-RO
M2T12TXW30-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Process Sealed
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap -
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Actuator Arm, Cap Required
ενεργοποιητή Σήμανση Varies by Cap
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M2T12TXW30-DC
M2T12TXW30-DC
Κατασκευαστές: NKK Switches
Σε απόθεμα: 16168 pcs
Κατεβάστε: M2T12TXW30-DC.pdf
RFQ
M2T12TXW30-DG
M2T12TXW30-DG
Κατεβάστε: M2T12TXW30-DG.pdf
RFQ
M2T12TXW13-EA
M2T12TXW13-EA
Κατεβάστε: M2T12TXW13-EA.pdf
M2T12TXW30/328
M2T12TXW30/328
Κατεβάστε: M2T12TXW30/328.pdf
M2T12TXW13/U
M2T12TXW13/U
Κατεβάστε: M2T12TXW13/U.pdf
M2T12TXW30-FA
M2T12TXW30-FA
Κατεβάστε: M2T12TXW30-FA.pdf
M2T12TXW30-DA
M2T12TXW30-DA