M2T12TXW30-DF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2T12TXW30-DF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2T12TXW30-DF
Αριθμός εξαρτήματος M2T12TXW30-DF Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15899 pcs Φύλλο δεδομένων M2T12TXW30-DF.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 50,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Process Sealed ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC)
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Green Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Concave (Standard V) ενεργοποιητή Σήμανση No Marking
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M2T12TXW41-DA
M2T12TXW41-DA
Σε απόθεμα: 26955 pcs
Κατεβάστε: M2T12TXW41-DA.pdf
RFQ
M2T12TXW41
M2T12TXW41
Σε απόθεμα: 20209 pcs
Κατεβάστε: M2T12TXW41.pdf
RFQ
M2T12TXW30
M2T12TXW30