M2022TXW30
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2022TXW30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2022TXW30
Αριθμός εξαρτήματος M2022TXW30 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14588 pcs Φύλλο δεδομένων M2022TXW30.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 50,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC)
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap - Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Actuator Arm, Cap Required ενεργοποιητή Σήμανση Varies by Cap
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M2022TXW23/U-DB
M2022TXW23/U-DB
Σε απόθεμα: 16142 pcs
Κατεβάστε: M2022TXW23/U-DB.pdf
RFQ
M2022TXW30/CUL
M2022TXW30/CUL
Σε απόθεμα: 14364 pcs
Κατεβάστε: M2022TXW30/CUL.pdf
RFQ
M2022TXW25-EB
M2022TXW25-EB
Κατεβάστε: M2022TXW25-EB.pdf
M2022TXW30-FA
M2022TXW30-FA
Κατεβάστε: M2022TXW30-FA.pdf
M2022TXW30-DA
M2022TXW30-DA
Κατεβάστε: M2022TXW30-DA.pdf
M2022TXW30-EA
M2022TXW30-EA
Κατεβάστε: M2022TXW30-EA.pdf
M2022TXW23/CUL
M2022TXW23/CUL
Κατεβάστε: M2022TXW23/CUL.pdf
M2022TXW25
M2022TXW25
Κατεβάστε: M2022TXW25.pdf
M2022TXW30/U-DA
M2022TXW30/U-DA
Κατεβάστε: M2022TXW30/U-DA.pdf
M2022TXW25-DA
M2022TXW25-DA
Κατεβάστε: M2022TXW25-DA.pdf
M2022TXW23/U
M2022TXW23/U
Κατεβάστε: M2022TXW23/U.pdf
M2022TXW30-DC
M2022TXW30-DC
Κατεβάστε: M2022TXW30-DC.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών