M2022TXW30-DC
NKK SwitchesNKK Switches
M2022TXW30-DC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2022TXW30-DC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2022TXW30-DC
Αριθμός εξαρτήματος M2022TXW30-DC Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24725 pcs Φύλλο δεδομένων M2022TXW30-DC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα M2022TXW30-DC-RO
M2022TXW30-DC-RO-ND
M2022TXW30DC
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Red
ενεργοποιητής Τύπος Concave (Standard V) ενεργοποιητή Σήμανση No Marking
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M2022TXW30
M2022TXW30
Κατασκευαστές: NKK Switches