KB26SKW01-28-JB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: KB26SKW01-28-JB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB26SKW01-28-JB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8209 pcs Φύλλο δεδομένων KB26SKW01-28-JB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά KB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.30mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 28 VAC Φωτισμός τύπο, το χρώμα Incandescent, White
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC)