KB26SKW01-12-CC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: KB26SKW01-12-CC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB26SKW01-12-CC Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8249 pcs Φύλλο δεδομένων KB26SKW01-12-CC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά KB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.30mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VAC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα Incandescent, Red Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Red