JWM11RA1A
NKK SwitchesNKK Switches
JWM11RA1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: JWM11RA1A
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: JWM11RA1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JWM11RA1A
Αριθμός εξαρτήματος JWM11RA1A Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22258 pcs Φύλλο δεδομένων JWM11RA1A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-Off Σειρά JW
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 360-1483 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 25,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress Dust Proof
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC)
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black Κύκλωμα SPST
ενεργοποιητής Τύπος Concave (Curved) ενεργοποιητή Σήμανση O I
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JWM11RA1A/UCV
JWM11RA1A/UCV
Κατασκευαστές: NKK Switches