JWM11BCA-H
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: JWM11BCA-H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JWM11BCA-H
Αριθμός εξαρτήματος JWM11BCA-H Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14975 pcs Φύλλο δεδομένων JWM11BCA-H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-Off Σειρά JW
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 25,000 Cycles
Προστασία Ingress Dust Proof Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Red