RHS7J2D331J1M2H01A
Murata ElectronicsMurata Electronics
RHS7J2D331J1M2H01A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος 5.0 +0.6/-0.2MM, 200VDC, 330PF,
Φύλλα δεδομένων: 1.RHS7J2D331J1M2H01A.pdf2.RHS7J2D331J1M2H01A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RHS7J2D331J1M2H01A Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή 5.0 +0.6/-0.2MM, 200VDC, 330PF, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 231712 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RHS7J2D331J1M2H01A.pdf2.RHS7J2D331J1M2H01A.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας UNJ
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Σειρά RHS
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 490-17392-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor UNJ Radial
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές Automotive