RHS7J2D331J1A2H01B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RHS7J2D331J1A2H01B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 200V UNJ RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.RHS7J2D331J1A2H01B.pdf2.RHS7J2D331J1A2H01B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RHS7J2D331J1A2H01B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V UNJ RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 297027 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RHS7J2D331J1A2H01B.pdf2.RHS7J2D331J1A2H01B.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας UNJ
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Σειρά RHS
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor UNJ Radial
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές Automotive