RHS7J2D103J2DGH01A
Murata ElectronicsMurata Electronics
RHS7J2D103J2DGH01A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος 2.5 +0.4/-0.2MM, 200VDC, 10NF, +
Φύλλα δεδομένων: 1.RHS7J2D103J2DGH01A.pdf2.RHS7J2D103J2DGH01A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RHS7J2D103J2DGH01A Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή 2.5 +0.4/-0.2MM, 200VDC, 10NF, + Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 296546 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RHS7J2D103J2DGH01A.pdf2.RHS7J2D103J2DGH01A.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας UNJ
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm) Σειρά RHS
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 490-17409-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor UNJ Radial
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Automotive