RHS7J2D103J2A2H01B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RHS7J2D103J2A2H01B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 200V UNJ RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.RHS7J2D103J2A2H01B.pdf2.RHS7J2D103J2A2H01B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RHS7J2D103J2A2H01B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 10000PF 200V UNJ RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 290717 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RHS7J2D103J2A2H01B.pdf2.RHS7J2D103J2A2H01B.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας UNJ
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm) Σειρά RHS
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor UNJ Radial
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Automotive