PTGL07AS3R3K3B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL07AS3R3K3B51B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 51V 307MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL07AS3R3K3B51B0.pdf2.PTGL07AS3R3K3B51B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL07AS3R3K3B51B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 51V 307MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185642 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL07AS3R3K3B51B0.pdf2.PTGL07AS3R3K3B51B0.pdf
Τάσης - Max 51V Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" Dia x 0.138" T (7.30mm x 3.50mm) Σειρά POSISTOR®, PTGL
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα 490-3972 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.484" (12.30mm) Λεπτομερής περιγραφή PTC Resettable Fuse 51V 307mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 606mA Τρέχουσες - Max 3A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 307mA