PTGL07AS150K6B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL07AS150K6B51B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 140V 187MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL07AS150K6B51B0.pdf2.PTGL07AS150K6B51B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL07AS150K6B51B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 140V 187MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139868 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL07AS150K6B51B0.pdf2.PTGL07AS150K6B51B0.pdf
Τάσης - Max 140V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" Dia x 0.177" T (7.30mm x 4.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 15 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-3984
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.484" (12.30mm) Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 140V 187mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 249mA Τρέχουσες - Max 1.5A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 187mA εγκρίσεις UL