PRG21BC1R0MM1RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21BC1R0MM1RA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 12V 330MA 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.PRG21BC1R0MM1RA.pdf2.PRG21BC1R0MM1RA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRG21BC1R0MM1RA Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 12V 330MA 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177912 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PRG21BC1R0MM1RA.pdf2.PRG21BC1R0MM1RA.pdf
Τάσης - Max 12V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά POSISTOR®, PRG Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 1 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 490-8511-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 12V 330mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσες - Trip (It) 740mA Τρέχουσες - Max 10A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 330mA εγκρίσεις UL