PRG21BB150MB1RK
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21BB150MB1RK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 20V 59MA 0805
Φύλλα δεδομένων: PRG21BB150MB1RK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRG21BB150MB1RK Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 20V 59MA 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 233310 pcs Φύλλο δεδομένων PRG21BB150MB1RK.pdf
Τάσης - Max 20V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά POSISTOR®, PRG Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 15 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 490-3990-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 59mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσες - Trip (It) 116mA Τρέχουσες - Max 1.6A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 59mA εγκρίσεις UL