PKM17EPP-2002-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PKM17EPP-2002-B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO TRANSDUCER TH
Φύλλα δεδομένων: 1.PKM17EPP-2002-B0.pdf2.PKM17EPP-2002-B0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PKM17EPP-2002-B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 108986 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PKM17EPP-2002-B0.pdf2.PKM17EPP-2002-B0.pdf
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 3V
Λήξη PC Pins Τεχνολογία Piezo
Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 70dB @ 3V, 10cm Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" Dia (17.00mm)
Σειρά PK Ακροαματικότητα -
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 490-4688
PKM17EPP2002B0
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Ringer τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Zero-Peak Signal
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.406" (10.30mm) Συχνότητα 2kHz
Διάρκεια - κύκλωμα οδηγού Transducer, Externally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 3V 2kHz 70dB @ 3V, 10cm Through Hole PC Pins Τρέχουσες - Προμήθεια -