PKM22EPPH2002-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PKM22EPPH2002-B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
Φύλλα δεδομένων: 1.PKM22EPPH2002-B0.pdf2.PKM22EPPH2002-B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PKM22EPPH2002-B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113957 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PKM22EPPH2002-B0.pdf2.PKM22EPPH2002-B0.pdf
Εύρος τάσης 30V (Max) Τάση - Ονομαστική 1.5V
Λήξη PC Pins Τεχνολογία Piezo
Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 70dB @ 1.5V, 10cm Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά PK Ακροαματικότητα -
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 490-7030
PKM22EPPH2002-B0-ND
PKM22EPPH2002B0
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Single Tone τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Zero-Peak Signal
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Συχνότητα 2kHz
Διάρκεια - κύκλωμα οδηγού Transducer, Externally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 1.5V 2kHz 70dB @ 1.5V, 10cm Through Hole PC Pins Τρέχουσες - Προμήθεια -