NFM18CC222R1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM18CC222R1C3D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 16V 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.NFM18CC222R1C3D.pdf2.NFM18CC222R1C3D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFM18CC222R1C3D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 16V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 583538 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NFM18CC222R1C3D.pdf2.NFM18CC222R1C3D.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά EMIFIL®, NFM18
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Αλλα ονόματα 490-6965-2
NFM18CC222R1C3D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) 0.028" (0.70mm) Λεπτομερής περιγραφή 2200pF Feed Through Capacitor 16V 700mA 300 mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Ρεύμα 700mA
χωρητικότητα 2200pF