NFM18CC220U1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM18CC220U1C3D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 22PF 20% 16V 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.NFM18CC220U1C3D.pdf2.NFM18CC220U1C3D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFM18CC220U1C3D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 22PF 20% 16V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5210 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NFM18CC220U1C3D.pdf2.NFM18CC220U1C3D.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά EMIFIL®, NFM18
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Αλλα ονόματα 490-6963-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Απώλεια εισαγωγής - Ύψος (Max) 0.028" (0.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή 22pF Feed Through Capacitor 16V 400mA 300 mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm
Ρεύμα 400mA χωρητικότητα 22pF