NFE31PT101C1E9L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFE31PT101C1E9L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER LC(T) 100PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NFE31PT101C1E9L.pdf2.NFE31PT101C1E9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFE31PT101C1E9L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER LC(T) 100PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 265713 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NFE31PT101C1E9L.pdf2.NFE31PT101C1E9L.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Αξίες C = 100pF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία LC (T-Type)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, NFE31
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Αλλα ονόματα 490-2545-2
NFM60R00T101T1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.069" (1.75mm) φίλτρο Σειρά 3rd
Προστασία ESD No Λεπτομερής περιγραφή LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 6A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Ρεύμα 6A Κέντρο / αποκοπής συχνότητας -