NFE61HT330U2A9L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFE61HT330U2A9L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER LC(T) 33PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NFE61HT330U2A9L.pdf2.NFE61HT330U2A9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFE61HT330U2A9L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER LC(T) 33PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117886 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NFE61HT330U2A9L.pdf2.NFE61HT330U2A9L.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Αξίες C = 33pF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία LC (T-Type)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, NFE61
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad Αλλα ονόματα 490-6950-2
NFE61HT330U2A9L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.075" (1.90mm) φίλτρο Σειρά 3rd
Προστασία ESD No Λεπτομερής περιγραφή LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 33pF 2A 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
Ρεύμα 2A Κέντρο / αποκοπής συχνότητας -