LQP03TG39NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TG39NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 39NH 110MA 4.6 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TG39NJ02D.pdf2.LQP03TG39NJ02D.pdf3.LQP03TG39NJ02D.pdf4.LQP03TG39NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TG39NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 39NH 110MA 4.6 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Thin Film Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP03
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 7 @ 300MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 490-12944-2
LQP03TG39NJ02D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 300MHz
Επαγωγή 39nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.5GHz Λεπτομερής περιγραφή 39nH Unshielded Thin Film Inductor 110mA 4.6 Ohm Max 0201 (0603 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 4.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 110mA