LQP03TG33NJ02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQP03TG33NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33NH 110MA 4.25 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TG33NJ02D.pdf2.LQP03TG33NJ02D.pdf3.LQP03TG33NJ02D.pdf4.LQP03TG33NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TG33NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή FIXED IND 33NH 110MA 4.25 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Ανάλυση 0201 (0603 Metric) Χρήση Unshielded
Τύπος Thin Film Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά LQP03 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα 490-12943-2
LQP03TG33NJ02
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LQP03TG33NJ02D
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm) Τύπος υλικού 33nH
Συχνότητα - Test 1.6GHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.25 Ohm Max
Διευρυμένη περιγραφή 33nH Unshielded Thin Film Inductor 110mA 4.25 Ohm Max 0201 (0603 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Διάμετρος - Ώμος 7 @ 300MHz Περιγραφή FIXED IND 33NH 110MA 4.25 OHM
Χρόνος καθυστέρησης 300MHz Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 110mA Τρέχουσες - Κορεσμός Non-Magnetic