LQG15WH13NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQG15WH13NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 13NH 400MA 260 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQG15WH13NJ02D.pdf2.LQG15WH13NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQG15WH13NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 13NH 400MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1091553 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQG15WH13NJ02D.pdf2.LQG15WH13NJ02D.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQG15
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-15192-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Air
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 13nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.51mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.8GHz
Λεπτομερής περιγραφή 13nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 260 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA Τρέχουσες - Κορεσμός -