LQG15WH10NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQG15WH10NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10NH 500MA 190 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQG15WH10NJ02D.pdf2.LQG15WH10NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQG15WH10NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 10NH 500MA 190 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1628511 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQG15WH10NJ02D.pdf2.LQG15WH10NJ02D.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQG15
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-15186-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Air
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 10nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.51mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.3GHz
Λεπτομερής περιγραφή 10nH Unshielded Multilayer Inductor 500mA 190 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 190 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός -