LLM31MR71C105MA01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LLM31MR71C105MA01L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.LLM31MR71C105MA01L.pdf2.LLM31MR71C105MA01L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LLM31MR71C105MA01L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 1UF 16V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5509 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LLM31MR71C105MA01L.pdf2.LLM31MR71C105MA01L.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.045" (1.15mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά LLM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 490-4491-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (Multi-Terminal)
Λεπτομερής περιγραφή 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 1µF
εφαρμογές Bypass, Decoupling
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LLM215R70J474MA11L
LLM215R70J474MA11L
Περιγραφή: CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0805
Σε απόθεμα: 381008 pcs
Κατεβάστε: LLM215R70J474MA11L.pdf
RFQ
LLM4
LLM4
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 4MM 4.50"
Σε απόθεμα: 72162 pcs
Κατεβάστε: LLM4.pdf
RFQ
LLM5
LLM5
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 5MM 4.88"