LLM315R71C224MA11L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LLM315R71C224MA11L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.LLM315R71C224MA11L.pdf2.LLM315R71C224MA11L.pdf3.LLM315R71C224MA11L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LLM315R71C224MA11L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά LLM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 490-4497-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (Multi-Terminal)
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.22µF
εφαρμογές Bypass, Decoupling
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LLM8
LLM8
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 8MM 6.31"
Σε απόθεμα: 43887 pcs
Κατεβάστε: LLM8.pdf
RFQ
LLM5
LLM5
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 5MM 4.88"
Κατεβάστε: LLM5.pdf
RFQ
LLM3
LLM3
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 3MM 4.00"
Κατεβάστε: LLM3.pdf
LLM6
LLM6
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 6MM 5.69"