GC321AD72E103KX01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GC321AD72E103KX01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 250V X7T 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.GC321AD72E103KX01D.pdf2.GC321AD72E103KX01D.pdf3.GC321AD72E103KX01D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GC321AD72E103KX01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 10000PF 250V X7T 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7T
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά GC3
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 490-13986-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 10000pF