GC330A36-C4P
MEAN WELLMEAN WELL
GC330A36-C4P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHRGR LEAD ACID 40.8V 6.4A
Φύλλα δεδομένων: GC330A36-C4P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GC330A36-C4P
Αριθμός εξαρτήματος GC330A36-C4P Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 40.8V 6.4A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1423 pcs Φύλλο δεδομένων GC330A36-C4P.pdf
Βάρος 1250g Τάση - Ονομαστική 40.8V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Τύπος Desktop
Στυλ λήξης Rectangular Connector Μέγεθος / Διαστάσεις 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Σειρά GC330 Ισχύς - Max 326.4W
Αλλα ονόματα 1866-1769
GC330A36-C4P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C
Αριθμό των κυττάρων 1 τοποθέτηση Τύπος Desktop
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή Desktop Battery Charger 40.8V 6.4A 36V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 6.4A Χημεία μπαταρίας Lead Acid, Lithium-Ion
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 36V εγκρίσεις CB, CE, cULus, GS