ECASD40J226M045K00
Murata ElectronicsMurata Electronics
ECASD40J226M045K00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 22UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ECASD40J226M045K00.pdf2.ECASD40J226M045K00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ECASD40J226M045K00 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 22UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 264156 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECASD40J226M045K00.pdf2.ECASD40J226M045K00.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά ECAS
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 490-5461-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 45 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 45 mOhm 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 22µF