ECASD40G686M020K00
Murata ElectronicsMurata Electronics
ECASD40G686M020K00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ECASD40G686M020K00.pdf2.ECASD40G686M020K00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ECASD40G686M020K00 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 154676 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECASD40G686M020K00.pdf2.ECASD40G686M020K00.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά ECAS
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.9A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 490-5454-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 20 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 20 mOhm 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 68µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECASD40J686M015K00
ECASD40J686M015K00
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
Σε απόθεμα: 88778 pcs
Κατεβάστε: ECASD40J686M015K00.pdf
RFQ
ECASD40J336M025K00
ECASD40J336M025K00
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 33UF 20% 6.3V SMD