DMF3Z5R5H474M3DTA0
Murata ElectronicsMurata Electronics
DMF3Z5R5H474M3DTA0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP SUPER 470MF 5.5V 3-SMD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMF3Z5R5H474M3DTA0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP SUPER 470MF 5.5V 3-SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 5.5V Ανοχή ±20%
Λήξη SMD (SMT) Tabs Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.551" W (21.00mm x 14.00mm)
Σειρά DMF Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, Gull Wing Αλλα ονόματα 490-10994
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 45 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V 3-SMD, Gull Wing 45 mOhm 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 470mF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DMF-700
DMF-700
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: FUSE PKG 0.63A 660V