LP10202R7505
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP, 5F +/- 20%, 2.7V, 10.0X20.0
Φύλλα δεδομένων: LP10202R7505.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP10202R7505
Αριθμός εξαρτήματος LP10202R7505 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP, 5F +/- 20%, 2.7V, 10.0X20.0 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63543 pcs Φύλλο δεδομένων LP10202R7505.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά LP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 587-6212
CD LP10202R7505
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 mOhm @ 1kHz Λεπτομερής περιγραφή 5F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 60 mOhm @ 1kHz
χωρητικότητα 5F