DLW5BTZ142TQ2L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLW5BTZ142TQ2L.pdf2.DLW5BTZ142TQ2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLW5BTZ142TQ2L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102778 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DLW5BTZ142TQ2L.pdf2.DLW5BTZ142TQ2L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Σειρά DLW5BT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1.4 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.098" (2.50mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.4 kOhms @ 100MHz 1.5A DCR 56 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 56 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1.5A εγκρίσεις -