DLW5BTN142SQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTN142SQ2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLW5BTN142SQ2L.pdf2.DLW5BTN142SQ2L.pdf3.DLW5BTN142SQ2L.pdf4.DLW5BTN142SQ2L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLW5BTN142SQ2L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Σειρά DLW5B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 J-Lead Αλλα ονόματα 490-4017-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1.4 kOhms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.098" (2.50mm) Τύπος φίλτρου Power, Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.4 kOhms @ 100MHz 1.5A DCR 40 mOhm (Typ)
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 40 mOhm (Typ) Κάρτα Πάχος (mm) 1.5A