DLW5BSM102SQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BSM102SQ2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLW5BSM102SQ2L.pdf2.DLW5BSM102SQ2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLW5BSM102SQ2L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69131 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DLW5BSM102SQ2L.pdf2.DLW5BSM102SQ2L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Σειρά DLW5B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Αλλα ονόματα 490-11104-2
DLW5BSM102SQ2L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.177" (4.50mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100MHz 1.5A DCR 60 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 60 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1.5A εγκρίσεις -