DLW5ATN501TQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5ATN501TQ2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 2A 2LN 500 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLW5ATN501TQ2L.pdf2.DLW5ATN501TQ2L.pdf3.DLW5ATN501TQ2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLW5ATN501TQ2L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 2A 2LN 500 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm) Σειρά DLW5A
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Αλλα ονόματα 490-11103-2
DLW5ATN501TQ2L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 500 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.093" (2.35mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 100MHz 2A DCR 56 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 56 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 2A εγκρίσεις -