DLP0QSN600HL2D
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP0QSN600HL2D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 50MA 2LN 60 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLP0QSN600HL2D.pdf2.DLP0QSN600HL2D.pdf3.DLP0QSN600HL2D.pdf4.DLP0QSN600HL2D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLP0QSN600HL2D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 50MA 2LN 60 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm) Σειρά DLP0Q
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 60 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.014" (0.35mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 60 Ohms @ 100MHz 50mA DCR 3.8 Ohm (Typ) Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3.8 Ohm (Typ)
Κάρτα Πάχος (mm) 50mA εγκρίσεις -